دستگاه شیرینگ | پلی اتیلن

دستگاه شیرینگ
Category: دستگاه شیرینگ
Hits: 3859

دستگاه شیرینگ چیست؟


در این قسمت شما رو با کلیات دستگاه آشنا میکنیم.رول یا فیلم دستگاه شیرینگ قشایی نازک از متریالی پلاستیکی می باشد. زمانی که این رول در اطراف محصولی که قرار است بسته بندی شود قرار میگیرد و توسط دستگاه شیرینگ پک حرارت میبیند، مانند یک پک نایلونی به جداره بیرونی بسته بندی چسبیده و از آن محافظت می کند.

دستگاه شیرینگ اتوماتیک

تماس با ما 4
مدل های اتوماتیک دستگاه شیرینگ پک همانطور که از نام اتوماتیک آن پیدا می باشد کار اصلی آن عملیات رول گذاری در اطراف بسته مورد نظر، برش اتوماتیک رول و همچنین حرارت دهی برای پک کردن را به صورت اتوماتیک انجام میدهند. در برخی از مدل های شیرینگ نیمه اتوماتیک بعضی مراحل توسط اپراتور (انسانی) انجام می شود.

 دستگاه شیرینگ

روش کار دستگاه شیرینگ پک چگونه است؟

طرز کار در مدلهای مختلف متفاوت است. به طور معمول بسته در بین دو رول شیرینگ قرار میگیرد و توسط دوخت دستی یا برش پنوماتیک به مقدار مورد نیاز برای پک کردن بریده میشود. سپس به طور دستی و یا به صورت اتوماتیک، بسته و رول همراه در کابین اصلی دستگاه شرینگ قرار میگیرد. پس از اعمال حرارت، بسته به صورت شیرینگ پک شده از دستگاه خارج میگردد.

 تماس با ما 3

دستگاه شیرینگ کابینی :

در توضیح دستگاه شیرینگ کابینی باید گفت که ساده ترین نوع دستگاه شیرینگ نیمه اتوماتیک است. در دستگاه شیرینگ کابینی تاقه‌ی رول در سمت راست بسته شده و عملیات رول گذاری، هدایت به کابین حرارتی و برداشتن بسته از درون دستگاه توسط اپراتور صورت میگیرد.
دستگاه شیرینگ پک کابینی قابلیت تنظیم حرارت کابین و همچنین مدت زمان بسته بندی را داراست. معمولا یک فرایند پک در دستگاه شیرینگ پک کابینی بین 8 تا 10 ثانیه طول میکشد.


 

ویدئو دستگاه شیرینگ پلی اتیلن