Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

بلاگ

 تماس با ما

مشاوره و خرید

 

تماس با پایا پک

021-55698660

021-55696132

0912-3837199

پایا پک

دستگاه سیل لیوان | سیل ظروف

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سیل ظروف و سیل لیوان


دستگاه سیل لیوان دستگاه سیل ظروف کاربرد این دستگاه ها برای بسته‌بندی لیوان‌های پلاستیکی ظروف پلاستیکی و به طور کلی ظروف یکبار مصرف مخصوص نگه‌داری مواد غذایی استفاده می شود.

هدف این دستگاه در واقع استفاده از نوارهای پلاستیکی با طرح‌ها و رنگ‌های مختلف برای بسته‌بندی این ظروف می باشد تا در نهایت بسته‌بندی زیبا و مدرنی به دست مصرف‌کننده برسد. سایز تولید دستگاه سیل لیوان و دستگاه سیل ظرف معمولا در سه اندازه‌ی کوچک بزرگ و متوسط تولید می‌شود که از اندازه ی بزرگ آن می‌توان در خط تولید کارخانه‌های بزرگ استفاده کرد.

sale


مشخصات فنی دستگاه سیل لیوان | دستگاه سیل ظرف


مدل‌های دستگاه سیل لیوان دستگاه سیل ظروف برای بسته‌بندی انواع مختلف ظروف طراحی شده‌اند. بعضی از این مدلها فقط یک نوع از ظروف برای مثال، لیوان‌های یکبار مصرف را بسته‌بندی می‌کنند. سرعت بسته‌بندی دستگاه سیل لیوان دستگاه سیل ظروف (اندازه کوچک) تا ۴۵۰ عدد ظرف در ساعت متغیر است. برای راه اندازی انواع مختلفدستگاه سیل لیوان و ظروف از برق دو فاز یا سه فاز استفاده می شود. برخی از مدل‌ها قابلیت چاپ تاریخ تولید و انقضا و یا قیمت را در حین بسته‌بندی دارا می‌باشد.

contact sale

 

درباره ما

پايا پك در سال ١٣٨٦با ارمان وانگيزه ى ارايه خدماتى متفاوت وشايسته هموطنان ايرانى در زمينه صنعت بسته بندى فعاليت خود را اغاز نمود كه در اين زمينه مفتخر به همكارى با برندهاى بنام و مطرح ايرانى بوده است.

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی : تهران - خیابان 15 خرداد بازار نوروزخان - پاساژ پرسپولیس - طبقه همکف پلاک 40/3

تلفن : 55698660 - 55696132

همراه : 09123837199

دوشنبه, ۲۵ ژانویه ۲۰۲۱
دوشنبه, ۰۶ بهمن ۱۳۹۹
دوشنبه, ۱۱ جمادی الثانی ۱۴۴۲