Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

بلاگ

 تماس با ما

مشاوره و خرید

 

تماس با پایا پک

021-55698660

021-55696132

0912-3837199

پایا پک

بسته بندی دستمال کاغذی

بسته بندی دستمال کاغذی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بسته‌بندی جدید سی قیراطی دستمال‌های Kleenex Ultra Soft دارای یک درب است که از بالا قابل تلنگر زدن است (flip-toplid) و حفاظت بیشتری از محصول به عمل می‌آورد و یک بند محکم دستی (handy snap strap) دارد.


Kleenex دارای سابقه درخشانی در افزودن ارزش به محصولی نسبتا سودآور – دستمال صورت (facial tissue) – از طریق بسته‌بندی است.
جدیدترین محصول این شرکت، بسته دستمال‌های بسیار نرم Kleenex مناسب هر جایی(the Kleenex Ultra Soft Go-Anywhere Pack) است که برای استفاده سفری در هنگام حرکت با ایجاد محصولات بیشتر، حفاظت بهتر دستمال، توزیع آسان‌تر و بند محکمی که بسته را در دست نگه می‌دارد، راحتی را به بسته‌های باریک پوشیده شده از فیلم (film-wrapped) می‌افزاید.

sale
روستی زاسپل، مدیر ارشد دستمال صورت برندKleenex می‌گوید: “مصرف‌کنندگان با صدای بلند و واضح اعلام کرده‌اند که همیشه در حال حرکت هستند، اما بهداشت همچنان یک دلمشغولی مهم است، به ویژه هنگامی که دور از خانه هستند.”
تقریبا دو برابر اندازه فرمت سنتی سفری – صد و پنجاه و شش میلی‌متر ارتفاع در صد و بیست و پنج میلی‌متر طول در سی و هشت میلی‌متر عرض – بسته مناسب هر جا ( Go-Anywhere)، سی دستمال را نگهداری می‌کند و از یک پوشش فیلم نیمه شفاف مقاوم در برابر آب ساخته شده است.
این فیلم، ساختاری از لمینیت پلی‌اتیلنی کم تراکم پلی‌پروپیلن‌گرا است و در چهار الگوی متفاوت چاپ شده است که از طرح‌های محبوب موجود روی کارتن‌های Kleenex Ultra Soft انتخاب شده‌اند.

contact sale
برای توزیع آسان‌تر محصول و محافظت دستمال‌ها از عوامل مختلف، بسته شامل یک درب ترموفورم محکم است که با تلنگری قابل باز شدن از بالا است و از پلی‌پروپیلن نیمه روشن ساخته شده است که در مرکز بسته جای دارد.
یک بند محکم نیز در بالای بسته، از نوار پلی‌پروپیلن بافته شده است. زاسپل توضیح می‌دهد که هم درب قابل سیل و هم بند با استفاده از پردازش‌های نیمه خودکار اعمال می‌شوند.
زاسپل می‌گوید که قابلیت استفاده از بند محکم باعث می‌شود که بسته‌ها بیشتر قابل جابجایی شوند و دسترس‌پذیری و راحتی افزایش پیدا کند.
به گفته او: “از زمان عرضه در ماه مه ۲۰۱۷، مصرف‌کنندگان چگونگی فرمت جدید را به اشتراک گذاشتند که اجازه می‌دهد Kleenex به راحتی در کنسول مرکز خودرو آنها در دسترس قرار بگیرد و به عقب صندلی، در کوله پشتی کودک، در یک کیف زنانه، در یک کالسکه، در یک میله حوله حمام و در میان مکان‌های دیگر آویزان شود.”
بسته‌بندی ثانویه، یک کارتن با پانل پشتی کامل است و بیشتر برش‌های جلو را برای نمایش محصول به کار می‌برد.
زاسپل توضیح می‌دهد: “بر اساس تست مصرف‌کننده، طراحی بسته‌بندی ثانویه برای ارتباط با کیفیت برتر داخل محصول و ایستادن برای نمایش ظریف‌تر در قفسه فروشگاه انتخاب شد.”
بسته Go-Anywhere مربوط به Kleenex Ultra Soft در خرده‌فروشان سراسر کشور از جمله Walmart، Target، ShopRite، Meijer و Ahold و همچنین به صورت آنلاین در Amazon.com و Jet.com در دسترس است.
قیمت خرده‌فروشی پیشنهادی، ۱٫۵۹ دلار برای یک بسته واحد و ۴٫۹۹ دلار برای بسته‌بندی چهارتایی است.

 

منبع : مجله ایران پک

درباره ما

پايا پك در سال ١٣٨٦با ارمان وانگيزه ى ارايه خدماتى متفاوت وشايسته هموطنان ايرانى در زمينه صنعت بسته بندى فعاليت خود را اغاز نمود كه در اين زمينه مفتخر به همكارى با برندهاى بنام و مطرح ايرانى بوده است.

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی : تهران - خیابان 15 خرداد بازار نوروزخان - پاساژ پرسپولیس - طبقه همکف پلاک 40/3

تلفن : 55698660 - 55696132

همراه : 09123837199

پنجشنبه, ۱۲ دسامبر ۲۰۱۹
پنجشنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۸
پنجشنبه, ۱۴ ربیع الثانی ۱۴۴۱