Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

بلاگ

 تماس با ما

مشاوره و خرید

 

تماس با پایا پک

021-55698660

021-55696132

0912-3837199

پایا پک

نقش ماشین آلات بسته بندی در صنعت بسته بندی کشور

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چرا اینقدر صنعت بسته بندی در زندگی مدرن امروزی مهم است ؟

بر هیچ کسی پوشیده نیست که صنعت بسته بندی بسیار مهم است به عبارتی هم به نفع فروشنده کالا و هم به نفع خریدار می باشد.اما نباید این مهم را نادیده بگیریم

که این همه که از صنعت بسته بندی مدرن و جایگاه آن صحبت می کنیم هیچ گاه از ماشین آلاتی که ما را در این امر مهم یاری کرده اند حرفی به میان نیاورده ایم!

خوشبختانه طبق آمار های داخلی صنعت بسته بندی کشور رو به پیشرفت می باشد اما هنوز با معیارهای و شاخص های جهانی فاصله زیادی را دارد.اما مهم این است که هر شرکتی که فعالیت خود را چه به صورت کوچک و چه بزرگ از همین امروز آغاز کند قطعا آینده ای روشن در انتظار او خواهد بود.چرا که برد و پیروزی با کسی خواهد بود که تجربه چندین ساله در صنعت ماشین آلات بسته بندی دارد که بتواند فردا با غول های بزرگ جهانی و داخلی رقابت کند.قطعا صنعت بسته بندی رو به پیشرفت است و این از هیچ کسی پوشیده نیست پس باید بزرگان امر میدان را به دست گیرند و در امر ماشین آلات بسته بندی به روز جهان سهم بزرگی را در اختیار داشته باشند.

خوشبختانه ماشین آلات بسته بندی بسیار متنوع می باشند و صاحبان کار می توانند در این بازار بزرگ از هر شاخه ای کمال استفاده را داشته مثل انواع ماشین آلات وکیوم - ماشین آلات تسمه کش - ماشین آلات چسب زن - ماشین آلات صنعتی و ...

نتیجه می گیریم که این بازار آنقدر مهم و بزرگ است که در آینده حرفهای خیلی زیادی را برای گفتن خواهد داشت.مردم ما هم حقیقتا دوستدار بسته بتدی زیبا و مدرن هستند یعنی حق دارند که دوستدار بسته بندی مدرن باشند.

پس قطعا بسته بندی مدرن با ماشین آلات بسته بندی به روز میسر خواهد بود.

به امید فردایی بهتر در صنعت بسته بندی کشور عزیزمان ایران

درباره ما

پايا پك در سال ١٣٨٦با ارمان وانگيزه ى ارايه خدماتى متفاوت وشايسته هموطنان ايرانى در زمينه صنعت بسته بندى فعاليت خود را اغاز نمود كه در اين زمينه مفتخر به همكارى با برندهاى بنام و مطرح ايرانى بوده است.

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی : تهران - خیابان 15 خرداد بازار نوروزخان - پاساژ پرسپولیس - طبقه همکف پلاک 40/3

تلفن : 55698660 - 55696132

همراه : 09123837199

یکشنبه, ۲۸ فوریه ۲۰۲۱
یکشنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
یکشنبه, ۱۶ رجب ۱۴۴۲