Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

بلاگ

 تماس با ما

مشاوره و خرید

 

تماس با پایا پک

021-55698660

021-55696132

0912-3837199

پایا پک

دستگاه بسته بندی چقدر در صنعت بسته بندی اهمیت دارد؟

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

نقش دستگاه بسته بندی را به هیچ وجه نمیتوان در این صنعت نادیده گرفت , از این رو یکی از مباحث مهم در صنعت بسته بندی جهان به ویژه صنعت بسته بندی ایران دستگاه بسته بندی می باشد.

امروزه در ایران دستگاه بسته بندی به 2 روش تولیدی و وارداتی در کشور یافت می شود.که هر کدام مزایا و معایب خاص خودشان را دارند.دستگاه هایی از قبیل سیل القایی , دستگاه وکیوم , دستگاه چسب زندستگاه تسمه کش دستگاه سلفون کش یا همان استرچ کش و ... که اصولا تعداد این دستگاه ها فراوان می باشد.خب ! حالا اگر ما در کارمان به یکی از این دستگاه ها نیاز پیدا کنیم از چه طریقی میتوان آن را خرید کرد؟!

sale

این سوال سوال مهمی است چون با پاسخ صحیح به آن میتوانید در هزینه خودتان به بهترین نحو ممکن صرفه جویی درستی داشته باشید.فعلا در حال حاضر و با توجه به شرایط مالی بازار کشورمان ایران بهتر است که این قبیل دستگاه های بسته بندی به صورت وارداتی تهیه شود!چون به مراتب هزینه تولید کمتری برای آن صرف شده است.اما دستگاه هایی که در کشور تولید می شوند اصولا به خاطر نرخ بی ثبات ارز قیمت های بالاتری را دارند.در نتیجه بهتر است فعلا برای خرید و راه اندازی کسب و کار ار این روش برای خرید دستگاه بسته بندی استفاده کرد.

 

دستگاه بسته بندی و نقش آن در شروع کسب وکار

 

خرید دستگاه بسته بندی

 

پایا پک

درباره ما

پايا پك در سال ١٣٨٦با ارمان وانگيزه ى ارايه خدماتى متفاوت وشايسته هموطنان ايرانى در زمينه صنعت بسته بندى فعاليت خود را اغاز نمود كه در اين زمينه مفتخر به همكارى با برندهاى بنام و مطرح ايرانى بوده است.

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی : تهران - خیابان 15 خرداد بازار نوروزخان - پاساژ پرسپولیس - طبقه همکف پلاک 40/3

تلفن : 55698660 - 55696132

همراه : 09123837199

دوشنبه, ۲۵ ژانویه ۲۰۲۱
دوشنبه, ۰۶ بهمن ۱۳۹۹
دوشنبه, ۱۱ جمادی الثانی ۱۴۴۲