Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

بلاگ

 تماس با ما

مشاوره و خرید

 

تماس با پایا پک

021-55698660

021-55696132

0912-3837199

پایا پک

بسته بندی کالا

دستگاه بسته بندی و نقش آن در پیشرفت بسته بندی کالا

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

امروزه استفاده از کالاهای بسته بندی شده موجب رشد فروشگاه های مدرن و جدید و حذف فروشگاه های سنتی و قدیمی می شود که نتیجه آن جلوگیری از توسعه واحدهای تجاری در فضاهای غیر تجاری است.

امروز به هیچ وجه نمیتوان نقش دستگاه بسته بندی نظیر دستگاه ها یی مثل دستگاه تاریخ زن | دستگاه سیل ظروف | دستگاه شیرینگ | دستگاه سلفون کش را که واقعا اسن صنعت را متحول کرده اند را نادیده گرفت.همچنین از دیگر مزایای استفاده از بسته بندی تثبیت قیمت ها و یکنواختی آن در تمامی جامعه است .

sale

همچنین عرضه کلیه کالای بسته بندی و استاندارد شدن آنها می تواند موجب رشد تجارت الکترونیکی در سطح جامعه و خرده فروشی شود و بسیاری از خریداران کالای مورد نیاز خود را از طریق سفارش اینترنتی یا تلفنی مثل همین سایت ما که شما به راحتی میتوانید از طریق صفحه محصولات ما کامل با دستگاه بسته بندی آشنا شوید و سپس به اقدام به خرید کنید.این مسأله موجب حذف بسیاری از مسافرت های درون شهری شده و بسیاری از مشکلات جامعه مانند ترافیک و روند صعودی مصرف بنزین را حل نماید .استفاده از بسته بندی برای توزیع کالاها موجب می شود تا فاصله زمانی میان تولید تا توزیع تا مصرف کاهش پیدا کند و امکانات نظارت دقیق و همیشگی بر روی تولید مهیا شود . استفاده از بسته بندی های استاندارد و صحیح کالا موجب جلوگیری از ورود کالاهای غیر استاندارد و غیر بهداشتی و مضر می شود و علاوه بر آن می توان با نظارت بر مراکز توزیع ، میزان عرضه را نیز کنترل کرد .

 

همچنین شما می توانید برای آشنایی بیشتر با دستگاه های بسته بندی با ما مشورت کنید.

contact sale

درباره ما

پايا پك در سال ١٣٨٦با ارمان وانگيزه ى ارايه خدماتى متفاوت وشايسته هموطنان ايرانى در زمينه صنعت بسته بندى فعاليت خود را اغاز نمود كه در اين زمينه مفتخر به همكارى با برندهاى بنام و مطرح ايرانى بوده است.

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی : تهران - خیابان 15 خرداد بازار نوروزخان - پاساژ پرسپولیس - طبقه همکف پلاک 40/3

تلفن : 55698660 - 55696132

همراه : 09123837199

دوشنبه, ۲۵ ژانویه ۲۰۲۱
دوشنبه, ۰۶ بهمن ۱۳۹۹
دوشنبه, ۱۱ جمادی الثانی ۱۴۴۲