Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

درباره پایا پک

www.Paya-Pack.ir

درباره پایا پک بیشتر بدانید

پايا پك در سال ١٣٨٦با ارمان وانگيزه ى ارايه خدماتى متفاوت وشايسته هموطنان ايرانى در زمينه صنعت بسته بندى فعاليت خود را اغاز نمود كه در اين زمينه مفتخر به همكارى با برندهاى بنام و مطرح ايرانى بوده است،بسته بندى كالا مهمترين عامل موفقيت فروش است كه حكم پيام فروشنده به خريدار را دارد امروزه با بهره گيرى از دستگاه هاى اتوماتيك سرعت و كيفيت در زمينه بسته بندى تا حد زيادى بالا رفته و ايران تفاوتهاى چشمگيرى در اين زمينه تجربه كرده كه ما مفتخر به ايفاى نقش بسزايى در اين زمينه براى هموطنانمان هستيم پايا پك با بكارگيريه متخصصان اماده اطلاع رسانى و مشاوره در زمينه راه اندازى خطوط بسته بندى در سطوح مختلف مى باشد كليه ماشبن الات اين شركت داراى گواهينامه ISOO 9002و CE اروپا مى باشد.

چشم انداز ما
پایا پک

شرکت پایا پک به عنوان یکی از شرکت های برتر ایران در حوزه صنعت بسته بندی به روزی می اندیشد که بعنوان سردمدار و پیشرو صنعت بسته بندی در بازار داخلی و خارجی حرف اول را بزند.و امید است بتوانیم این هدف را هر چه زودتر با کمک شما عزیزان به سرمنزل مقصود برسانیم.

پیام مدیریت
پایا پک

از جمله سیاست های کاری این شرکت مشاوره و طراجی نوع بسته بندی محصولات شما عزیزان با توجه به نیاز روز بازار توسط به روزترین دستگاه های بسته بندی میباشد.

چرا انتخاب پایا پک؟
پایا پک

این مجموعه با گذشت سال ها و با استفاده از برنامه ریزی بلند مدت شروع به فعالیت های گسترده در زمینه ارایه مشاوره و خلاقیت در طراحی نوع بسته بندی .با ظاهری کاملا مدرن کرده است.

Paya-Pack.ir
بسته بندی مدرن | پایا پک

در سال های اخیر افزایش بازاریابی برای کالاهای مورد نیاز مشتری و طراحی سیمای ظاهری بسته بندی با سود مداوم و پیوسته رابطه مستقیم دارد . رقابت سخت و مشتریان مشکل پسند فشار زیادی را بر تولیدکنندگان وارد می سازند .

logo1.png

درباره ما

پايا پك در سال ١٣٨٦با ارمان وانگيزه ى ارايه خدماتى متفاوت وشايسته هموطنان ايرانى در زمينه صنعت بسته بندى فعاليت خود را اغاز نمود كه در اين زمينه مفتخر به همكارى با برندهاى بنام و مطرح ايرانى بوده است.

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی : تهران - خیابان 15 خرداد بازار نوروزخان - پاساژ پرسپولیس - طبقه همکف پلاک 40/3

تلفن : 55698660 - 55696132

همراه : 09123837199

پنجشنبه, ۲۴ جون ۲۰۲۱
پنجشنبه, ۰۳ تیر ۱۴۰۰
پنجشنبه, ۱۴ ذیقعده ۱۴۴۲