Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

بلاگ

 تماس با ما

مشاوره و خرید

 

تماس با پایا پک

021-55698660

021-55696132

0912-3837199

پایا پک

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

سیل القایی یکی از روش های بسیار کاربردی برای پلمپ و وکیوم کردن بطری و ظروف نگهداری از مواد غذایی، نوشیدنی ها و مواد دارویی و شیمیایی می باشد که فویل آلومینیومی را روی درب آنها متصل می کند. این تجهیزات با ایجاد میدان مغناطیسی و تولید حرارت منجر به چسبیدن موم موجود بر روی واشر به بدنه پلاستیکی ظروف میشوند و در انواع مختلف دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک در بازار موجود می باشد. پایا پک؛ ارائه دهنده انواع دستگاه بسته بندی در ادامه به معرفی کامل دستگاه سیل القایی وکیوم و انواع واشر آن پرداخته و قیمت و موارد مهم در خرید ماشین آلات سیل القایی دست دوم را بررسی خواهد نمود.

دستگاه سیل القایی چیست؟

نحوه بسته بندی مواد غذایی و دارویی با توجه به نوع ماده و ظروف نگهداری از آنها به شیوه های مختلفی انجام میشود که در نهایت همگی منجر به افزایش ماندگاری و جلوگیری از فساد مواد خواهند شد. دستگاه سیل القایی یا سیل وکیوم به ماشین آلاتی گفته میشود که با ایجاد میدان مغناطیسی منجر به ایجاد حرارت در فویل های آلومینیوم شده و در نهایت این حرارت به لایه موم انتقال پیدا نموده و اتصال بین دو سطح صورت میگیرد. پلمپ درب قوطی های کرم، بطری نوشیدنی و مواد دارویی به کمک این گروه از ماشین آلات انجام میشود. لازم به ذکر است که به لایه و پوشش مورد استفاده برای پلمپ شدن درب بطری ها با این تجهیزات اصطلاحا واشر سیل القایی گفته میشود.

سیل القایی

 

مزایای دستگاه سیل القایی

استفاده از این گروه از ماشین آلات بسته بندی چند دلیل و مزیت مهم به همراه دارد که از مهم ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • قرار گرفتن لایه و پوشش فویل آلومینیومی بسیار مقاوم منجر به جلوگیری از نفوذ هوا، گرد و غبار و هر گونه آلودگی به درون ظرف شده و از فاسد شدن مواد ممانعت خواهد شد.
 • با توجه به اینکه برخی از این تجهیزات همزمان وکیوم را نیز انجام می دهند، لذا هوای درون ظرف تخلیه شده و ماندگاری مواد تا حد زیادی افزایش پیدا خواهد کرد.
 • قدرت اتصال و چسبندگی فویل به لبه های ظرف بسیار زیاد بوده و امکان خروج و تخلیه مواد درون آن در اثر جا به جایی و وارد شدن ضربه به بسته بندی وجود نخواهد داشت.

نحوه عملکرد دستگاه سیل القایی

نحوه عملکرد ماشین آلات سیل القایی بر اساس نوع و قابلیت های در نظر گرفته شده برای آنها متفاوت می باشد. اما در حالت کلی در تمام آنها مراحل زیر به شیوه های مختلف طی میشوند:

 • دستگاه میدان مغناطیسی ایجاد نموده و قرار گرفتن فویل آلومینیومی یا سایر پوشش هایی که الکتریسیته را هدایت می کنند در مسیر این جریان منجر به تولید حرارت میشوند.
 • حرارت تولید شده به لایه موم موجود بر روی واشر انتقال یافته و منجر به اتصال آن به بدنه پلاستیکی یا شیشه ای ظروف خواهد شد.
 • به طور خلاصه می توان گفت این دستگاه ها مواد ترموپلاستیک از قبیل pet، pp و انواع ظروف پلاستیکی و شیشه ای و فلزی که پس از حرارت دهی منقبض شده و تغییر شکل می دهند را به کمک انرژی مغناطیسی به هم متصل می کند.

انواع دستگاه سیل القایی

از نظر نحوه عملکرد و اندازه و ابعاد و همچنین سرعت بسته بندی و پلمپ کردن درب ظروف، دستگاه های سیل القایی را می توان در گروه های مختلفی دسته بندی نمود که عبارتند از:

دستگاه سیل القایی دستی

کوچک ترین و ارزان ترین ماشین آلات در این زمینه می باشند که به صورت رومیزی طراحی شده و جا به جایی و حمل و نقل آنها بسیار آسان است. این دستگاه ها یکی از گزینه های کاربردی برای کارگاه ها با تیراژ پایین و همچنین کسب و کارهای خانگی به شمار می رود. عملکرد دستگاه سیل القایی دستی یا رومیزی و خانگی به صورت زیر می باشد:

 • واشر یا روکش سه لایه مورد نظر توسط اپراتور بر روی درب بطری پلاستیکی یا شیشه ای قرار میگیرد.
 • سپس درب بطری یا ظرف به طور کامل باید بسته شود.
 • دستگاه روشن شود و دسته مخصوص آن بر روی درب قرار میگیرد. با قرار گرفتن دسته بر روی درب عمل حرارت دهی القایی صورت گرفته و بطری پلمپ میشود.

از مهم ترین مزایای دستگاه های دستی یا سیل القایی خانگی می توان به وزن سبک و قیمت ارزان آنها اشاره نمود. البته لازم به ذکر است که این ماشین آلات چند عیب و محدودیت مهم دارند که عبارتند از:

 1. سرعت پلمپ کردن این ماشین آلات پایین می باشد و برای کارگاه ها و کارخانجات با تیراژ بالا مناسب نخواهد بود.
 2. تنها برای پلمپ کردن ظروف پلاستیکی و شیشه ای کاربرد دارند.

سیل القایی

دستگاه سیل القایی نیمه اتوماتیک

این دستگاه ها سرعت بیشتری نسبت به نوع دستی و کمتر از اتوماتیک دارند و برای کارگاه ها با تیراژ متوسط مورد استفاده قرار میگیرند. دستگاه های نیمه اتوماتیک رومیزی می باشند و بطری توسط اپراتور زیر محفظه مخصوص قرار گرفته و پس از اتمام عملیات سیل از آن خارج میشود.

دستگاه سیل القایی اتوماتیک

از نمونه های بسیار رایج برای پلمپ کردن درب بطری و ظروف ترموپلاستیک می توان به سیل القایی اتوماتیک اشاره نمود که با سرعت بسیار بالا عملیات را در خطوط تولید انجام می دهند. نحوه عملکرد این دستگاه ها به صورت زیر می باشد:

 • اپراتور واشر سیل القایی را درون درب بطری یا قوطی قرار داده و در نهایت روی ظرف قرار میگیرد.
 • ظروف بر روی تسمه نقاله متحرک قرار گرفته و با عبور از محفظه مخصوص سیل، فرآیند پلمپ با سرعت بسیار بالا انجام میشود.

واشر سیل القایی چیست؟

یکی از مهم تذین و اصلی ترین تجهیزات مورد استفاده در این دستگاه ها، لایه و پوششی می باشد که پلپ درب با آن انجام میشود. این پوشش اصطلاحا واشر سیل القایی نامیده میشود و با توجه به نوع مواد موجود در ظرف و همچنین جنس بدنه بطری از انواع مختلف واشر استفاده میشود. به منظور دریافت بالاترین کارایی از این واشرها لازم است به موارد مختلفی از قبیل اندازه دهانه ظرف و همچنین درجه دمایی دستگاه در خط تولید توجه شود.

انواع واشر سیل القایی

واشرهای مورد استفاده در این دستگاه ها را می توان بر اساس جنس و همچنین تعداد لایه های به کار رفته در آنها به گروه های مختلفی تقسیم بندی نمود. بر همین اساس چند نوع رایج واشر سیل القایی شامل موارد زیر می باشند:

واشر دو لایه

واشرهای دو لایه که به واشرهای مقوایی نیز شناخته شده می باشند، از دو لایه مقوا و آلومینیوم تشکیل شده و مقاومت مطلوبی در برابر نفوذ هوا و گرد و غبار به درون ظرف دارند. لازم به ذکر است که این واشرها دارای دو زیرمجموعه می باشند که عبارتند از:

 • واشر جداشونده سیل القایی: پس از سیل و پلپ لایه آلومینیوم از مقوا جدا میشود.
 • واشر جدا نشونده: لایه آلومینیوم و مقوا پس از سیل از هم جدا نمیشوند.

سیل القایی

واشر سه لایه پشت فوم دار

نوع دیگری از واشرهای مورد استفاده در این ماشین آلات، واشرهای سه لایه یا پشت فوم دار می باشند که مقامت بسیار بالایی داشته و برای مواد دارویی کاربرد دارند. لازم به ذکر است که این نوع واشر زیرمجموعه های متعددی داشته و از نظر کارایی و کاربرد کاملا با هم متفاوت می باشند. از جمله واشرهای پشت فوم دار می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

 • واشر F217: فوم چسبیده شده به لایه آلومینیومی در این نوع واشر باعث میشود تا ماندگاری محصولات درون ظرف تا حد بسیار زیای افزایش پیدا کند.
 • واشر PS Liner: این گروه از واشرها دارای یک لایه چسبنده می باشند.
 • واشر HIS liner: اتصال این نوع واشر و درپوش به دهانه ظروف بسته بندی با کمک ماشین لحیم و سیل القایی صورت میگیرد.
 • واشر پلاستیسول: واشر مناسب برای پلمپ کردن درب ظروف فلزی می باشد.

دستگاه سیل القایی دست دوم

به دلایل مختلف از قبیل صرفه جویی و مدیریت هزینه ها مخصوصا برای کسب و کارهای نوپا، اغلب افراد به دنبال خرید دستگاه سیل القایی دست دوم می باشند. انتخاب و خرید این گروه از ماشین آلات از حساسیت و دقت بالایی برخوردار می باشد، چون عدم توجه به کارایی و سلامت دستگاه در نهایت می تواند منجر به خسارت شود. برررسی میزان کارکرد دستگاه و سالم بودن تمام قطعات داخلی و خارجی این ماشین آلات نیاز به تجربه و تخصص دارد، لذا پیشنهاد می کنیم قبل از خرید حتما با افراد متخصص در این حوزه مشورت داشته باشید.

قیمت دستگاه سیل القایی

ماشین آلات سیل القایی مانند سایر دستگاه های بسته بندی اغلب وارداتی بوده و برندهای مختلفی در زمینه طراحی و تولید و ساخت آنها فعالیت دارند. به همین دلیل قابلیت های موجود در این دستگاه ها و سرعت عملکرد و پلمپ کردن درب و سیل کردن آنها با هم متفاوت است. بر همین اساس قیمت دستگاه سیل القایی نیز با نوساناتی مواجه خواهد شد. نوع دستگاه (دستی یا نیمه اتوماتیک و اتوماتیک)، اندازه و ابعاد، جنس بدنه و قطعات داخلی، قابلیت های دستگاه، وارداتی یا داخلی بودن و همچنین برند تولید کننده همگی از جمله مواردی هستند که بر قیمت تاثیر بالایی ایجاد می کنند. برای کسب استعلام قیمت ماشین سیل القایی دستی و اتوماتیک در اندازه و ابعاد مختلف می توانید با کارشناسان گروه پایا پک تماس بگیرید.

خرید و فروش دستگاه سیل القایی

با توجه به کارایی و کاربرد بسیار زیاد ماشین آلات پلمپ درب بطری های فلزی، شیشه ای و پلاستیکی، تقاضا برای خرید دستگاه سیل القایی در سال های اخیر با رشد زیادی مواجه شده است. به همین دلیل برندهای مختلف داخلی و خارجی به طراحی و تولید این ماشین آلات پرداخته اند. گروه پایا پک از جمله تیم های فعال در زمینه خرید و فروش دستگاه پلمپ سیل القایی بوده و مشاوره رایگان قبل از فروش هر یک از محصولات خود ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

دستگاه وکیوم بسته بندی یا بسته بندی تحت خلا از کاربردی ترین ماشین آلات به منظور حفظ مواد غذایی یا ابزارهای صنعتی از فاسد شدن در تماس با اکسیژن هوا می باشند. این تجهیزات در واقع عملیات بسته بندی و همچنین تخلیه اکسیژن هوا و تزریق گازهای نگهدارنده را با هم انجام داده و در انواع خانگی و رومیزی و دستگاه های بزرگ صنعتی توسط برندهای مختلف تولید میشوند. پایا پک؛ ارائه دهنده انواع دستگاه های بسته بندی در ادامه به معرفی کامل انواع دستگاه وکیوم بسته بندی خانگی، رومیزی، تک کابین و دو کابین افقی و عمودی مورد استفاده برای مواد غذایی، سبزیجات، خشکبار و غیره پرداخته و قیمت و موارد مهم در خرید دستگاه های وکیوم نو و دست دوم را شرح خواهد داد.

دستگاه وکیوم بسته بندی چیست؟

اهداف متعددی در صنعت بسته بندی مد نظر می باشد و بر همین اساس نیز ماشین آلات مختلفی طراحی و تولید میشوند. به عنوان مثال، در صنعت تولید مواد غذایی و انواع آجیل و خشکبار و فرآورده های گوشتی هدف از بسته بندی ابتدا حفظ آنها در برابر فاسد شدن می باشد. یکی از اصلی ترین دلایل که منجر به فاسد شدن مواد غذایی میشود، تماس آنها با هوا و رشد باکتری و قارچ های مختلف می باشد.

دستگاه وکیوم بسته بندی

دستگاه وکیوم بسته بندی به گروهی از ماشین آلات بسته بندی گفته میشود که نه تنها پوشش مناسب را برای بسته بندی مواد غذایی و کالاهای مختلف فراهم می کند، بلکه قبل از دوخت لبه های بسته تمام هوای موجود در آن را خارج می کند. برخی از این ماشین آلات که بیشتر برای بسته بندی مواد غذایی و فرآورده های گوشتی کاربرد دارند، نه تنها هوای داخل بسته بندی را خارج می کنند و بسته بندی تحت خلا صورت میگیرد، بلکه گازهای نگهدارنده از قبیل نیتروژن و ازت را به درون بسته تزریق میکنند. انجام این فرایندها در نهایت منجر به حفظ مواد درون بسته ها از فاسد شدن و اکسید شوندگی در تماس با اکسیژن و هوا خواهد شد.

انواع دستگاه وکیوم بسته بندی

بر اساس نحوه عملکرد و همچنین شکل ظاهری و نحوه قرار گرفتن محصولات درون دستگاه بری بسته بندی تحت خلا می توان این ماشین آلات را در گروه های مختلفی تقسیم بندی نمود. به عنوان مثال، از نظر شکل ظاهری انواع دستگاه های وکیوم بسته بندی شامل موارد زیر می باشند:

دستگاه وکیوم بسته بندی خانگی

امروزه کسب و کارهای خانگی توسعه زیادی پیدا کرده اند و از مهم ترین فعالیت ها در این زمینه، بسته بندی مواد غذایی و خشکبار و حبوبات و موارد مشابه می باشد. علاوه براین، به منظور حفظ مواد غذایی که به صورت عمده در فصول مختلف خریداری میشود، بسته بندی تحت خلا در پاکت های بدون هوا اهمیت بسیار زیادی دارند. دستگاه وکیوم بسته بندی خانگی از کوچکترین انواع ماشین آلات در این زمینه می باشند که ظرفیت کمی داشته و در شبانه روز حدود 30 بسته را می توان با آنها تهیه نمود.

نحوه عملکرد این دستگاه به این صورت است که ابتدا مواد مورد نظر در پاکت های مخصوص قرار گرفته و لبه آن توسط اپراتور در جایگاه مخصوص روی دستگاه باید قرار گیرد. پس از بسته شدن درب دستگاه ابتدا هوای موجود در پاکت با مکش تخلیه شده و در نهایت دوخت لبه های بسته با حرارت دهی انجام میشود. برخی از این ماشین آلات امکان تزریق گازهای نگهدارنده را دارا می باشند که از نظر قیمت گران تر از می باشند.

دستگاه وکیوم بسته بندی

انواع دستگاه وکیوم بسته بندی کابینی

همان طور که از نام این دستگاه مشخص است، بسته بندی تحت خلا درون کابین و محفظه مخصوص انجام میشود و گزینه ای بسیار کاربردی برای کارگاه های تولیدی با تیراژ متوسط و بالا می باشد. یکی از مهم ترین معایب این دستگاه ها محدودیت در اندازه و ابعاد بسته و پاکت و محصولات درون آن می باشد. به عبارت دیگر، بسته مورد نظر باید به اندازه حجم و ابعاد کابین دستگاه باشد. لازم به ذکر است که این گروه از دستگاه ها دارای دو نمونه بسیار رایج و پرکاربرد می باشند که عبارتند از:

 • دستگاه وکیوم بسته بندی تک کابین: پاکت و بسته مورد نظر درون کابین قرار گرفته و عملیات پر کردن بسته، تخلیه هوا، تزریق گاز و دوخت لبه های آن به صورت خودکار و بدون دخالت دست انجام میشود.
 • دستگاه وکیوم بسته بندی دو کابین: به منظور افزایش سرعت بسته بندی تحت خلا در این دستگاه ها دو کابین در نظر گرفته میشود و از نظر نحوه عملکرد کاملا مشابه با تک کابین است. این دستگاه ها بیشتر برای محیط های صنعتی با تیراژ بالا مورد استفاده قرار میگیرند.

دستگاه وکیوم بسته بندی صنعتی

گروه دیگری از دستگاه های وکیوم بسته بندی که در کارخانجات و کارگاه های بزرگ برای بسته بندی مواد غذایی، دارویی و بهداشتی و هر نوع کالا و محصول قابل فاسد و اکسید شدن مورد استفاده قرار میگیرند، ماشین آلات افقی و عمودی می باشند. ویژگی های این دو گروه به صورت زیر می باشد:

 • دستگاه افقی وکیوم: پاکت یا کیسه و بسته حاوی محصول روی صفحه مخصوص قرار گرفته و لبه آن وارد دستگاه شده و تخلیه هوا و تزریق گاز و دوخت انجام میشود.
 • دستگاه عمودی وکیوم: برای بسته بندی تحت خلا محصولاتی که دارای ابعاد بزرگی هستند یا پاکت و کیسه های حجیم برای آنها در نظر گرفته میشود، دستگاه های عمودی وکیوم یکی از بهترین گزینه ها به شمار می رود. در این گروه از ماشین آلات محدودیت در اندازه و ابعاد و وزن محصولات موجود در پاکت وجود ندارد.

دستگاه وکیوم بسته بندی رومیزی

این دستگاه ها شباهت زیادی با نوع کابینی دارند و تنها تفاوت در ارتفاع آنها می باشد و گزینه ای مناسب برای کارگاه های تولیدی کوچک به شمار می روند. دستگاه های رومیزی دارای یک کابین بوده و به دلیل اندازه و ارتفاع کمتر نسبت دستگاه های کابینی از قیمت ارزان تری برخوردار می باشند.

قیمت دستگاه وکیوم بسته بندی

در تعیین قیمت دستگاه وکیوم بسته بندی چند عامل مهم موثر است که از مهم ترین آنها می توان به نوع آنها (کابینی، خانگی یا رومیزی و افقی و عمودی) اشاره نمود. همان طور که در طول متن نیز اشاره شد دستگاه های وکیوم خانگی و رومیزی ارزان ترین گزینه ها بوده و نوع دو کابین نیز گران تر از تک کابین می باشند. علاوه براین، اندازه و ابعاد دستگاه و ظرفیت آنها نیز تاثیر بسزایی بر نرخ و قیمت نهایی دستگاه خواهند داشت. امکان تزریق گاز نگهدارنده یا نبود آن، نحوه دوخت لبه ها، سرعت و توان و همچنین جنس بدنه و برند تولید کننده همگی می توانند تاثیر زیادی بر قیمت دستگاه داشته باشند. با توجه به نوسانات موجود در بازار و تاثیر ارز بر نرخ این گروه از ماشین آلات، پیشنهاد می کنیم برای استعلام قیمت با کارشناسان گروه پایا پک تماس بگیرید.

دستگاه وکیوم بسته بندی

دستگاه وکیوم بسته بندی مواد غذایی

مدت زمان ماندگاری مواد غذایی مختلف پس از بسته بندی تحت خلا متفاون خواهد بود و بر همین اساس لازم است به شرایط نگهداری پس از بسته بندی توجه شود. لازم به ذکر است که با خرید دستگاه های وکیوم بسته بندی مواد غذایی می توان انواع فراروده های گوشتی از قبیل سوسیس و کالباس و گوشت مرغ و ماهی و غیره، خشکبار و آجیل و حبوبات، سبزیجات، میوه های برش خورده، زیتون، ترشیجات، لواشک را بسته بندی نمود. برخی از این مواد پس از بسته بندی لازم است درون یخچال و در سرما نگهداری شوند، چون بسته بندی تحت خلا نمی تواند مانع از فاسد شدن آنها در محیط های گرم شود.

لازم به ذکر است که دستگاه های وکیوم در شرایطی مورد استفاده قرار میگیرند که هدف نگهداری و حفظ مواد غذایی برای مدت های طولانی و چند ماهه باشد. در غیر این صورت بسته بندی با دستگاه های سلفون کش از نظر اقتصادی گزینه مناسب تری به شمار می رود.

دستگاه وکیوم بسته بندی حبوبات و خشکبار

یکی از کاربردهای بسیار مهم دستگاه ها و ماشین آلات وکیوم، بسته بندی حبوبات و خشکبار می باشد. با توجه به اندازه و ابعاد بسته های مورد نظر می توان ماشین آلات مختلفی را برای این منظور خریداری نمود. به عنوان مثال، در کارگاه های بزرگ به دلیل وزن سنگین پاکت های حبوبات و خشکبار بیشتر از دستگاه های افقی و عمودی استفاده شده و در کارگاه های کوچک دستگاه های تک کابین و دو کابین می توانند گزینه های مناسبی به شمار روند.

نوع پاکت مصرفی انواع دستگاه وکیوم بسته بندی

یکی از موارد بسیار مهمی در بسته بندی مواد غذایی یا سایر کالاها تحت خلا باید به آن توجه داشت، نوع و جنس پاکت ها مورد استفاده برای آنها می باشد. توجه داشته باشید که پاکت های کاغذی معمولی را نمی توان برای بسته بندی تحت خلا استفاده نمود و کاربرد آنها پس از بسته بندی نتیجه لازم را به همراه نخواهد داشت. به همین دلیل لازم است از پاکت های پلاستیکی مخصوص برای این منظور استفاده شود که برخی از آنها عبارتند از:

 • پاکت متالایز یک طرفه و دو طرفه
 • پاکت لبه زیپ دار
 • پاکت یک طرف شفاف یا دو طرف شفاف
 • پاکت سه طرف دوخت
 • پاکت های سه لایه و دولایه

خرید دستگاه وکیوم بسته بندی مواد غذایی

یکی از اصلی ترین موارد کاربرد این ماشین آلات، بسته بندی انواع مواد غذایی می باشد و به منظور دریافت بهترین کارایی و عملکرد از این ماشین آلات لازم است به چند نکته مهم در زمان خرید توجه شود که عبارتند از:

 • به منظور حفظ اصول بهداشتی باید بدنه تمام فلزی برای آنها در نظر گرفته شود تا شستشو و ضدعفونی آسانی داشته باشند.
 • مدت زمان ماندگاری محصولات پس از بسته بندی تحت خلا با توجه به نوع مواد غذایی (سبزیجات، خشکبار و فرآیورده های گوشتی) و نوع دستگاه متفاوت است. لذا اگر هدف بسته بندی گوشت و سبزیجات می باشد، بهتر است دستگاه هایی را انتخاب و خریداری کنید که قابلیت تزریق گازهای نگهدارنده را دارا باشند.
 • در خرید دستگاه وکیوم بسته بندی دست دوم به سالم بودن پمپ خلا و سایر بخش ها توجه داشته باشید. عدم توجه به وضعیت پمپ خلا، موتور و سایر قطعات دستگاه می تواند خسارت مادی زیادی را به همراه داشته باشد.
 • در کارگاه ها و کارخانجاتی که اندازه و ابعاد محصولات متغیر بوده و گاها بسیار بزرگ می باشند، بهترین انتخاب دستگاه های وکیوم افقی و عمودی بدون محفظه می باشند.

کارشناسان گروه پایا پک از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در پایین صفحه آماده ارائه مشاوره رایگان قبل از خرید هر یک از ماشین آلات و دستگاه های وکیوم بسته بندی کابینی، رومیزی، خانگی و افقی و عمودی تولید شده توسط برندهای مختلف می باشند. همچنین لازم به ذکر است که تمام محصولات و ماشین آلات ارائه شده توسط این مجموعه دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد که تضمین کننده کیفیت خواهد بود.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

دستگاه سلفون کش

دستگاه سلفون کش یا استرچ کش یکی از ضروی ترین و اصلی ترین تجهیزات برای بسته بندی مواد غذایی یا سایر مواد و کالاها می باشد که لایه هایی از سلفون را بر روی بسته قرار می دهد. این تجهیزات در اندازه و ابعاد مختلفی تولید و از نظر عملکرد نیز با هم تفاوت های زیادی دارند. به همین دلیل نه تنها گزینه ای کاربردی برای کسب و کارهای خانگی و کارگاه های تولیدی کوچک به شمار می رود، بلکه در بخش های صنعتی نیز جایگاه مهمی دارد. پایا پک ؛ ارائه دهنده انواع دستگاه استرچ کش دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک در ادامه به مواردی از قبیل قیمت، ویژگی ها، نحوه عملکرد، جنس و نکات مهم در ساخت و خرید آنها اشاره خواهد داشت.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

دستگاه دوخت ریلی

دستگاه دوخت ریلی یا همان دستگاه دوخت غلطکی از جمله تجهیزات مورد نیاز برای بسته بندی محصولات در پاکت های نایلونی می باشد که حرارت دهی و چسباندن لبه های بسته را با دقت بالا انجام می دهد. این تجهیزات به صورت افقی و عمودی در ارتفاع و اندازه و ابعاد گوناگون و ویژگی های مختلفی طراحی و تولید میشوند. پایا پک؛ ارائه دهنده انواع دستگاه های بسته بندی در ادامه به معرفی تمام ویژگی ها و نکات مهم درباره دستگاه پرس ریلی نایلون افقی و عمودی، قیمت و کاربردها و نحوه خرید این دستگاه را شرح خواهد داد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

دستگاه گونی دوز

دستگاه گونی دوز یا چرخ دوخت گونی به ماشین آلاتی گفته میشود که انواع دوخت های ضربدری، مهر و موم و دوخت های ساده یکطرفه و دوطرفه را روی کیسه های پارچه ای و پلاستیکی انجام می دهد. این دستگاه ها بر اساس نحوه عملکرد در انواع مختلف دستی و اتوماتیک بزرگ و کوچک تقسیم شده و از نظر سرعت نیز با هم متفاوت می باشند. پایا پک؛ ارائه دهنده انواع دستگاه بسته بندی در ادامه ویژگی مختلف هر یک از این ماشین آلات را شرح داده و قیمت و موارد مهم در خرید و فروش دستگاه دوخت سر گونی نو و دست دوم را بررسی خواهد نمود.

درباره ما

پايا پك در سال ١٣٨٦با ارمان وانگيزه ى ارايه خدماتى متفاوت وشايسته هموطنان ايرانى در زمينه صنعت بسته بندى فعاليت خود را اغاز نمود كه در اين زمينه مفتخر به همكارى با برندهاى بنام و مطرح ايرانى بوده است.

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی : تهران - خیابان 15 خرداد بازار نوروزخان - پاساژ پرسپولیس - طبقه همکف پلاک 40/3

تلفن : 55698660 - 55696132

همراه : 09123837199

پنجشنبه, ۲۴ جون ۲۰۲۱
پنجشنبه, ۰۳ تیر ۱۴۰۰
پنجشنبه, ۱۴ ذیقعده ۱۴۴۲