دستگاه اسکین پک

شرح دستگاه اسکین پک :

این دستگاه با استفاده از سیستم حرارتی ، عملیات بسته بندی را انجام می دهد و این عملیات هم با کاربرد تلق و مقوا صورت می گیرد.شیوه ی عملکرد دستگاه اسکین پک به این گونه است که دستگاه ، تلق را با حرارت ایجاد کرده فرم داده و به قالب محصول مورد بسته بندی در می آورد و تلق را به مقوا می چسباند(چون تلق هنوز داغ است عمل چسبیدن به مقوا صورت می گیرد ). به طور دقیق تر ابتدا محصول را روی مقوا قرار داده و در دستگاه می گذاریم تا تلق قرار گرفته در دستگاه که اکنون در اثر حرارت نرم شده قالب محصول را بگیرد و در نهایت به مقوا بچسبد.( گاهی برای اینکه تلق با قدرت بالا به مقوا بچسبد چسب های مخصوصی روی مقوا می زنند).

دستگاه اسکین پک

برخی از محصولات هستند که در اثر گرما شکل و قالب خود را از دست می دهند (مانند شمع) که در این موارد یک قالب مانند خود کالا از جنس عموما چوب تهیه می کنند و آن را به طریقی که ذکر شد با دستگاه اسکین پک بسته بندی کرده و در نهایت برای اینکه خود محصول را در داخل بسته قرار دهند دور تا دور تلق را در قسمت محصول برش زده و جدا می کنند و سپس محصول را داخل تلق قرار داده و با استفاده از دستگاهی به نام دستگاه بلیستر مجددا این تلق را به مقوای دیگری دوخت می زنند.

ویژگی دستگاه اسکین پک :

  • عملکرد ساده و بسته بندی محصولات متفاوت بدون تغییر شکل قالب آن ها
  • بسته بندی شفاف و زیبا و برجسته
  • جلوگیری از ورود آلودگی و گرد و خاک به داخل بسته

کاربرد اسکین پک :

این دستگاه در صنایع غذایی (بسته بندی زعفران و هل و …) ،، صنایع خودرو ( بسته بندی لوازم یدکی مانند واشر سر سیلندر و…) بیشترین کاربرد را دارد.

دستگاه اسکین پک 
تک فاز ۲۲۰ ولت

سه فاز ۳۸۰ ولت
ولتاژ مصرفی
۷٫۵-۱۲ واتتوان کل
۵۴۰*۳۹۰ میلی متر

۷۸۰*۵۴۰ میلی متر
ابعاد کابین بسته بندی
۵۰-۶۰ بسته در ساعتسرعت بسته بندی
PVC , PE (skin packaging film)مواد مصرفی
۶۰۰-۴۵۰ میلی مترعرض فیلم
۱۳۵۰*۶۰۰*۱۵۰۰ میلی متر

۱۳۵۰*۷۵۰*۱۷۴۰ میلی متر
ابعاد دستگاه
نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.