دستگاه دوخت پدالی پایاپک
دستگاه دوخت پدالی یکی از انواع دستکاه بسته بندی است که برای بسته بندی محصولات غذایی. دارویی، خشک بار و غیره استفاده می شود که با توجه به نوع محصول و شرایط که باید در بسته بندی محصول رعایت شود بنابراین باید بسته بندی محصول را در فویل های ویژه ای مانند فویل آلومینیوم. متالایز. سلفون و غیره با دستگاه دوخت مخصوصی انجام شود. دستگاه های دوخت معمولاً در کارگاه ها و تولیدی های بسته بندی کاربرد دارد . با توجه به اندازه آن ها نمی توان در مشاغل خانگی که در زمینه بسته بندی فعالیت می کنند از این دستگاه استفاده کرد.

فروش دستگاه دوخت پدالی پلاستیک و نایلون

با توجه به نوع محصول جنس بسته بندی آن متفاوت است. برای بعضی از محصولات همانطور که قبلاً گفته شد نیاز است از بسته بندی پلاستیکی استفاده کرد برای بسته بندی پلاستیکی می توان از دستگاه دوخت پدالی پلاستیکی استفاده کنید و سرعت کار خود را افزایش دهید. این دستگاه به شما امکان می دهد تا با تنظیم حرارت هر نوع پلاستیک با هر ضخامتی را در دستگاه دوخت پدالی پلاستیکی برای بسته بندی محصول خود استفاده کنید. اگر فضای کافی در تولیدی خود دارید می توانید از این دستگاه برای بسته بندی کلا یا محصول خود استفاده کنید.

کدام دستگاه دوخت پدالی مناسب شماست ؟

جنس بعضی از بسته بندی ها مانند نایلون نیاز به درجه حرارت مشخصی است و از آن جا که در بسته بندی خیلی از محصولات از نایلون استفاده می شود. سازندگان دستگاه پدالی نایلون را برای راحتی کار در بسته بندی قرار دادند چون این دستگاه حرارت ثابت و مشخصی دارد فقط می توان در بسته بندی نایلونی از آن استفاده کرد.

تمامی دستگاه ها دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشند

دستگاه پدالی چدنی المنتی
این دستگاه ترکیب دستگاه پدالی المنتی و دستگاه پدالی برنجی هستش با این تفاوت که این دستگاه جنس بدنه چدنی داره با سیستم عملکرد المنتی.دستگاه پدالی چدنی المنتیمشخصات فنی دستگاه:
 PFS-350PFS-450PFS-650PFS-800
ولتاژ(V/Hz)AC 220/50 110/60AC 220/50 110/60AC 220/50 110/60AC 220/50 110/60
توان (وات)۱۲۰۰۱۲۵۰۱۵۰۰۱۸۰۰
طول دوخت (میلی متر)۳۵۰۴۵۰۶۵۰۸۰۰
عمق دوخت (mm)۲ ۳ ۵ ۸ ۱۰۲ ۳ ۵ ۸ ۱۰۲ ۳ ۵ ۸ ۱۰۲ ۳ ۵ ۸ ۱۰
زمان حرارت (sec)۰-۲٫۵۰-۲٫۵۰-۲٫۵۰-۲٫۵
ابعاد خارجی(L×W×H) (mm)۴۵۰×۵۴۰×۸۸۰۵۵۰×۵۴۰×۸۸۰۷۰۰×۵۷۰×۸۸۰۸۵۵×۵۷۰×۸۸۰
وزن خالص (kg)۱۹۲۱۲۴۲۹
دستگاه پدالی المنتی
المنت های به کار رفته در دستگاه می تواند انواع بسته بندی را به راحتی انجام دهد. المنت های طول عمر بالایی دارند و در صورت خرابی به آسانی می توان از دستگاه جدا کرده و المنت جدید را جایگذاری کرد. دستگاه پدالی المنتی برای تولیدی و کارگاه های کوچک مورد استفاده است ویژگی های این دستگاه شامل دوخت فیلم ها PE، PP، PVC و فویل آلومینوم و می توان دستگاه تاریخ زن را روی آن نصب کرد. عرض دوخت این دستگاه ۳ میلی متر است.