پایا پک
درباره پایا پک بیشتر بدانید

پایا پک در سال ١٣٨۶با ارمان وانگیزه ى ارایه خدماتى متفاوت وشایسته هموطنان ایرانى در زمینه صنعت بسته بندى فعالیت خود را اغاز نمود که در این زمینه مفتخر به همکارى با برندهاى بنام و مطرح ایرانى بوده است،بسته بندى کالا مهمترین عامل موفقیت فروش است که حکم پیام فروشنده به خریدار را دارد امروزه با بهره گیرى از دستگاه هاى اتوماتیک سرعت و کیفیت در زمینه بسته بندى تا حد زیادى بالا رفته و ایران تفاوتهاى چشمگیرى در این زمینه تجربه کرده که ما مفتخر به ایفاى نقش بسزایى در این زمینه براى هموطنانمان هستیم پایا پک با بکارگیریه متخصصان اماده اطلاع رسانى و مشاوره در زمینه راه اندازى خطوط بسته بندى در سطوح مختلف مى باشد کلیه ماشبن الات این شرکت داراى گواهینامه ISOO 9002و CE اروپا مى باشد.

پایا پک
چشم انداز ما

شرکت پایا پک به عنوان یکی از شرکت های برتر ایران در حوزه صنعت بسته بندی به روزی می اندیشد که بعنوان سردمدار و پیشرو صنعت بسته بندی در بازار داخلی و خارجی حرف اول را بزند.و امید است بتوانیم این هدف را هر چه زودتر با کمک شما عزیزان به سرمنزل مقصود برسانیم.

پایا پک
پیام مدیریت

از جمله سیاست های کاری این شرکت مشاوره و طراجی نوع بسته بندی محصولات شما عزیزان با توجه به نیاز روز بازار توسط به روزترین دستگاه های بسته بندی میباشد.

پایا پک
چرا انتخاب پایا پک؟

این مجموعه با گذشت سال ها و با استفاده از برنامه ریزی بلند مدت شروع به فعالیت های گسترده در زمینه ارایه مشاوره و خلاقیت در طراحی نوع بسته بندی .با ظاهری کاملا مدرن کرده است.

پایا پک
بسته بندی مدرن | پایا پک

در سال های اخیر افزایش بازاریابی برای کالاهای مورد نیاز مشتری و طراحی سیمای ظاهری بسته بندی با سود مداوم و پیوسته رابطه مستقیم دارد . رقابت سخت و مشتریان مشکل پسند فشار زیادی را بر تولیدکنندگان وارد می سازند .